/Files/images/psiholog/P80226-144858.jpgМайстер-клас "Від творчого вчителя до творчого учня!" Техніка малювання сіллю. /Files/images/psiholog/30710161_1859211564124017_8895229779456819200_n.jpg11 квітня інструктори учнівського психологічного центру Рящина Аліна, Дубровіна Анастасія, Векман Марія, Гуменюк Діана провели заняття з формування впевненості та навичок безпечної поведінки для учнів 3А класу "Особистий простір". Зустріч була дуже цікавою та корисною. Чекаємо продовження! /Files/images/psiholog/P71010-114459.jpgЗаняття з учнями 5-го класу проводять інструктори учнівського психологічного центру "ТРЕК" /Files/images/psiholog/эмблема РР.jpg

З 2003 року в нашій школі працює Програма розвитку Організації Об’єднаних націй «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» Ця програма є дуже поширеною у нашій державі. В 2004 році команда підлітків-інструкторів налічувала 9 учнів.

За ці роки учасниками тренінгів стали близько 300 учнів нашої школи, студенти вузів міста Миколаєва, учні школи соціальної реабілітації, сьомикласники школи-інтернату № 3.

Учні шкільного психологічного центру ведуть широку просвітницьку роботу. Дні психології, тренінги толерантності, Велика психологічна гра для середньої і старшої школи стали традицією школи; , пропаганда здорового способу життя – один з головних напрямків нашої роботи. Все це допомагає нам всім зберегти своє здоров’я, краще пізнати не тільки себе, але і зрозуміти світ іншої людини.

/Files/images/psiholog/трек-1.jpg

/Files/images/psiholog/Изображение 030.jpg
«Увійдіть до світу своєї дитини, доки відчинені двері...»

Ці слова є епіграфом до Комплексної програми з профілактики наркотичних та алкогольних проблем, зорієнтованої на учнів 1-12 класів, їх батьків та персонал загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів навчання, яка рекомендована Міністерством освіти і науки України і впроваджується в школі з 2011 року.

Основна ідея програми:
Виховати в учнів відповідальне ставлення до власного здоров’я у профілактичній співпраці з їх батьками та персоналом школи.
Програма дає інструмент, за допомогою якого можна створити атмосферу співпраці з колективом батьків;
• виховує у учнів позитивне ставлення до навчання;
• формує навички критичного та творчого мислення;
• розвиває навички протидії соціальному тиску з урахуванням рівня
розвитку дітей;
• привчає учнів до соціально сприятливих форм поведінки;
• закріплює отриманні знання через формування корисних навичок
та вмінь.

/Files/images/psiholog/DSC_0444.JPG

Акція "За життя!"

18 травня команда інструкторів програми "рівний-рівному" стала учасницею Акції "За життя", яка була присвячена пам'яті людей, які померли від СНІДу. У своєму виступі учні ще раз наголосили: "Ваше здоров'я - в Ваших руках! Тільки від нас сьогоднішніх залежить наше майбутнє!"

/Files/images/psiholog/DSC_0256.JPG

/Files/images/psiholog/DSC_0260.JPG