Періодичні видання для дітей, які отримує шкільна бібліотека


 • Журнал «Барвінок» - щомісячний літературно-художній журнал для дітей. молодшого та середнього віку.

/Files/images/bbloteka/barvynok.jpg


 • Журнал «Країна знань» - український науково-популярний журнал для юнацтва. Містить оригінальні статті провідних вчених України з різних галузей знань, сприяє розвитку не лише пам'яті, але й мислення; формує мотивацію до інноваційної не шаблонної діяльності, творчості; сприяє вихованню освітченої, гідної людини, справжнього патріота, який знає історію науки своєї країни і прагне її розвивати.

/Files/images/bbloteka/krajina znany.jpg


 • Журнал «Колосок» - науково-популярний природничій журнал для дітей, у журналі передбачені незмінні рубрики “Наука і техніка”, “Жива природа”, “Планета Земля”, “Логіка і кмітливість”, “Про все на світі”. Матеріали журналу присвячені явищам живої природи, новим відкриттям у науці і техніці, астрономічним загадкам і дослідженням. Друкуються літературні твори читачів та їхні перші наукові дослідження. Серед авторів журналу – талановиті педагоги, науковці, які вміють зацікавити юного читача, доступно пояснити досягнення природничих наук, вказати шлях до поглибленого навчання.

/Files/images/bbloteka/kolosok.jpg


 • Журнал «ООРS!» - щомісячний журнал для стильних дівчат.

/Files/images/bbloteka/oops.jpg


Перелік періодичних видань, які отримує школа для вчителів. Ви можете спитати їх в бібліотеці або методичному кабінеті.


1. ж. «Біологія і хімія в школі» - висвітлення питань теорії та методики навчання біології і хімії в школі. Виходить шість разів на рік. Зміст: матеріали про сучасну наукову інтерпретацію теоретичних питань біології і хімії, сучасні проблеми дидактики і методики викладання біології, поурочне планування, хімічний і біологічний експеримент, розробки різних типів уроків, проблеми охорони довкілля.

2. газета «Відкритий урок», м.Миколаїв.

3. ж. «Відкритий урок» - професійний освітянський журнал "Відкритий урок: розробки, технології, досвід" - найпопулярніше видання України для вчителів, керівників навчальних закладів, управлінців, методистів.

4. ж. «Географія та основи економіки» - виходить шість разів на рік. Методичні розробки уроків, програми до шкільних курсів і факультативів, розділи і теми з підручників,статті відомих географів і економістів, досвід роботи кращих учителів України та їхніх зарубіжних колег.

5. ж. «Всесвітня література» - досвід упровадження в освітянську практику новітніх педагогічних технологій, зокрема особистісно-орієнтованої методики. Читачам пропонується обговорення проекту нової програми з цього предмета.

6. г. «Директор школи» - всеукраїнська газета для керівників середніх навчальних закладів. Виходить чотири рази на місяць. Сучасна інформація для керівників шкіл, ліцеїв, гімназій, педагогічних працівників сфери управління, ексклюзивні матеріали з організації оптимальної діяльності школи в сучасних умовах.

7. г. «Управління освітою» - Всеукраїнська газета для керівних кадрів освіти. Виходить 2 рази на місяць.

8. ж. «Дивослово» - науково-методичний журнал Міністерства освіти і науки України. Виходить з 1951 в Києві, щомісяця.

9. г. «Інформатика» - всеукраїнська газета для вчителів інформатики Виходить 4 рази на місяць.

10. Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України» - виходить двічі на місяць. Урядові постанови, накази та нормативно-інформаційні документи і матеріали Міністерства освіти і науки України. Видається з 1920 року.

11. ж. «Історія в школах України» - виходить шість разів на рік. Зміст: актуальні матеріали з історії, в яких висвітлюються нові науково обґрунтовані погляди на історичне минуле України, висвітлення передового педагогічного досвіду учителів, їхні творчі портрети. Заснований у 1995 році.

12. ж. «Комп`ютер в школі і сім`ї» - науково-популярний журнал для вчителів, учнів і батьків.

13. ж. «Математика в сучасній школі» - Журнал для вчителів і про вчителів математики, про все, що стосується методики викладання цього предмета в школі. Виходить раз на місяць.

14. ж. «Мистецтво і освіта» - науково-методичний журнал для викладачів мистецького циклу.

15. г. «Освіта України» - газета-тижневик. Найоперативніша інструктивно-методична інформація Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук, Вищої атестаційної комісії та галузевої профспілки, матеріали своїх дописувачів, тематичні сторінки та статті на допомогу вчителям-предметникам.

16. ж. «Початкова школа» - директивні матеріали Міністерства освіти і науки України, передові педагогічні технології, методичні поради до навчально-виховного процесу в початкових класах, передовий досвід кращих учителів. Журнал включено до переліку наукових видань ВАК України.

17. ж. «Початкова освіта».

18. ж. «Практична психологія і соціальна робота» - практичні матеріали для шкільного психолога, практикуючих психологів інших сфер, соціального педагога і соціального працівника, а також психологічне забезпечення роботи навчального закладу.

19. ж. «Психолог»

20. ж. «Розкажіть онуку»

21. ж. «Світ виховання» - педагогічне періодичне видання за підтримки Міністерства освіти і науки України, Науково-методичного центру загальної середньої освіти та інституту проблем виховання АПН України, яке широко висвітлює проблеми виховання дітей, стосунків у сім`ї а також створення умов дорослими для гармонійного розвитку дітей, забезпечення щасливого дитинства, усвідомлення ними життєвого значення отримання дітьми різних верств населення належного виховання і освіти.

22. ж. «Трудове навчання» - для вчителів трудового навчання.

23. ж. «Фізика і астрономія» - присвячується висвітленню окремих конкретних питань з методики навчання фізики.

24. ж. «Фізичне виховання в школі» - календарне планування навчально-виховного процесу, методичні рекомендації науковців і практиків та поурочні розробки навчального матеріалу, поради щодо виховання в учнів моральних, фізичних і вольових якостей.

25. г. «Завуч»

26. ж. «Школа»

27. ж. «Шкільна бібліотека» - професійний інформаційно-методичний журнал для спеціалістів, що організовують бібліотечне обслуговування для дітей і юнацтва.

28. ж. «Історія в школах України» - висвітлює актуальні матеріали з історії, в яких пропонуються нові науково обґрунтовані погляди на історичне минуле України, передовий педагогічний досвід учителів, їхні творчі портрети.

29. ж. «Позакласний час» - для виховної роботи.

30. інформаційний бюлетень «Офіційний вісник Президента України»

31. ж. «Охорона праці» - журнал про організацію охорони труда і техніки безпеки на підприємстві.

32. ж. «Пожежна безпека» - науково-виробничий журнал, присвячений питанням пожежної безпеки в державі та функціонуванню пожежно-рятувальної служби.

33. комплект журналів видавництва «Основа» - для вчителів, директорів, завучів.

34. г. «Вечерний Николаев».

35. г. «Южная правда».


Сумувала книжечка

У бібліотеці угорі високо
книжечка стояла сумно й одиноко.
Прибігали дітки чемні невеличкі,
не могли дістатись верхньої полички.
Книжечка просила тихо і печально:
— Прочитайте, дітки, я така повчальна,
і така цікава, для усіх згоджуся…
Раптом опинилась у руках Катрусі.
Втішилися книжка і мале дівчатко,
що в бібліотеку завітало з татком.

Леся Вознюк

/Files/images/bbloteka/DSC04666.JPG

/Files/images/bbloteka/DSC04669.JPG

/Files/images/bbloteka/DSC04670.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 410

Коментарi

 • Ilya

  2013-10-06 16:50:01

  Whoa, whoa, get out the way with that good inntmraoiof. http://rclboppbf.com [url=http://oqephs.com]oqephs[/url] [link=http://abgxjstt.com]abgxjstt[/link]...

 • Prienc

  2013-10-06 05:12:52

  I supospe that sounds and smells just about right. http://grkfch.com [url=http://tsgcnuk.com]tsgcnuk[/url] [link=http://vivyutxax.com]vivyutxax[/link]...

 • Joseph

  2013-10-03 13:07:08

  I read your post and wished I'd writetn it...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.