Початкова школа

http://aura.at.ua - портфоліо вчителя
http://myclass.dp.ua - Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

Вчителям-предметникам

http://navigator.rv.ua - Освітній навігатор. Інформаційно-освітнє середовище на допомогу педагогам, учням і батькам: інформація з мережі Інтернет, каталог веб-посилань на ресурси освітньої тематики, матеріали підготовлені обласними бібліотеками Рівненщини, кращий досвід педагогів та дослідницькі роботи учнів регіону.
http://konserg.ucoz.ua - Слово вчителя. Матеріали до уроків, виховні заходи, календарні плани, тести та багато іншого на допомогу вчителям образотворчого мистецтва, інформатики, початкових класів та викладачів інших дисциплін.
http://www.uroki.net - UROKI.NET. Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Інформатика

http://informatic.org.ua - Форум інформатиків України. Ви зможете прийняти участь в форумі, звідки завантажите для себе багато корисного і ексклюзивного: розробки уроків, плани-конспекти, практичні роботи і тематичні атестації, програмне забезпечення та багато ін. Читаючи теми та дискусії і приймаючи в них участь, ви піднімете свій кваліфікаційний рівень, дізнаєтесь про всі нюанси викладання інформатики в школі, збільшите свої знання з інформатики.

Математика

http://www.eduwiki.uran.net.ua - МиколаВікі. Освітній ресурс, який було створено вчителями і призначено для вчителів. На цій сторінці Ви маєте можливість написати свою статтю, обговорити освітні проблеми, створити візитну картку для демонстрації власного досвіду, розмістити посилання на сайти відділів (управлінь) освіти або сайти Ваших навчальних закладів, доповнити статті Ваших колег цікавою інформацією або фото. Також Ви можете ознайомитися з подями та заходами, які відбуваються в інституті післядипломної педагогічної освіти та доповнити їх своєю інформацією.
http://www.formula.com.ua - Математика для школи. Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.
http://matemnic.blogspot.com - Математика в школах Миколаївщини

Фізика

http://www.eduwiki.uran.net.ua - МиколаВікі. Освітній ресурс, який було створено вчителями і призначено для вчителів. На цій сторінці Ви маєте можливість написати свою статтю, обговорити освітні проблеми, створити візитну картку для демонстрації власного досвіду, розмістити посилання на сайти відділів (управлінь) освіти або сайти Ваших навчальних закладів, доповнити статті Ваших колег цікавою інформацією або фото. Також Ви можете ознайомитися з подями та заходами, які відбуваються в інституті післядипломної педагогічної освіти та доповнити їх своєю інформацією.
http://fizika.net.ua - Сайт вчителів України. Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.

Біологія

http://www.biology.org.ua - Український біологічний сайт. Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.
http://bio.1september.ru - Все для учителя биологии. Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».

Географія

http://geosite.com.ua - Географія в школі. Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.
http://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm - Географія в школі. Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.
http://www.osvitanet.com.ua - Географія та історія. На сайті надана інформація з географії, історії, картографії та інших предметів. До ваших послуг інтернет-версії електронних навчальних атласів, контурних карт, стінних карт, підручників з цих предметів від провідних авторів, розробки уроків, методичні рекомендації, та багато іншої корисної інформації.

Українська мова та література

http://ridnamova.ck.ua - Українська мова і література. Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.
http://www.ukr-in-school.edu-ua.net - Українська мова і література в школі. Електронна версія науково-методичного журналу.

Російська мова та література

http://www.gramma.ru - Культура письменной речи. Вчителю російської мови: методичні розробки уроків.
http://litera.edu.ru - Коллекция: русская и зарубежная литература для школы. Колекція «Російського загальноосвітнього порталу»: російська та зарубіжна література для школи.

Історія

http://www.osvitanet.com.ua - Історія та географія. На сайті надана інформація з географії, історії, картографії та інших предметів. До ваших послуг інтернет-версії електронних навчальних атласів, контурних карт, стінних карт, підручників з цих предметів від провідних авторів, розробки уроків, методичні рекомендації, та багато іншої корисної інформації.

Трудове навчання

http://www.trudove.org.ua - Трудове навчання. На сайті знаходять: розробки уроків з трудового навчання та креслення, майстер-класи, методичні розробки до уроків, навчальне відео, технологічні картки, об'єкти праці, проекти, навчальні програми, інформаційні технології для навчання, теорію, матеріали для гуртків електроніки та декоративно-ужиткового мистецтва, фотогалереї, посилання на сайти, віртуальне методоб'єднання тощо.
Кiлькiсть переглядiв: 399

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.