ВІТАЄМО

переможців ІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Вітаємо переможців II (міського) етапу олімпіади з математики серед учнів початкових класів, які зайняли III місце:
Римарєва Івана, учня 3 - В класу, який посів ІІІ місце з математики, учитель - Башкова Л.М.
Антонюка Антона, учня 4 - А класу, який посів ІІІ місце з математики, учитель - Осокіна І.Л.

25 лютого в Обласному палаці культури відбулося нагородження переможців загальноміської програми «ГОРОДЯНИН ГОДА» - «ЛЮДИНА ГОДА» - 2011.
Конкурс проводиться з метою вшановування людей, які досягли найбільших успіхів в різних сферах діяльності.
Переможницею в номінації «Надія року» стала учениця 3-В класу нашої школи - шахістка Ульяна Колосан!!!
Винагороду юна переможниця отримала з рук міського голови Володимира Чайки.
Бажаємо Ульяні подальших творчих перемог і звершення всіх бажань!!!!

/Files/images/уля.png

Литовченко Олександра, учениця 9-Г класу, посіла 3 місце у ІІІ (обласного) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці.