переможницю IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Дячкову Еліну, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІІ місце з англійської мови, учитель - Абалмасова Л.П.
Дякуємо Абалмасовій Любовь Петрівні за створення дієвої системи підтримки й розвитку обдарованих учнів.

переможців ІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Рябіка Михайла, учня 4 - А класу, який посів ІІ місце з математики, учитель - Форманчук О.О.
Лисенкова Максима, учня 4 - Г класу, який посів ІІ місце з англійської мови, учитель - Блоцька А.М
Шелякіна Андрія , учня 3 - Г класу, який посів ІІІ місце з української мови, учитель - Райн Е.М.
Дементьєва Михайла, учня 4 - В класу, який посів ІІІ місце з предмету "Я і Україна", учитель - Смола О.М.
Висоцьку Марію, ученицю 4 – Г класу, яка посіла ІІ місце з російської мови, учитель - Єрофєєва Т.В.
Дякуємо педагогам за створення дієвої системи підтримки й розвитку обдарованих учнів.

ВІТАЄМО

переможців міських предметних олімпіад та конкурсів

Антонюка Антона, учня 6-А класу, який посів ІІ місце з математики, вчитель - Прохоренко Л.В.
Д'ячкову Еліну, ученицю 9-Б класу, яка посіла І місце зАнглійської мови, ічитель - Абалмасова Л.П.
Хараїм Дар'ю, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце з Англійської мови, вчитель - Тоцька О.М.
Ніколаєва Олега, учня 7-Б класу, який посів ІІІ місце з фізики, вчитель - Федорова О.В.
Волкову Христину, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце з обслуговуючої праці, вчитель - Костенко Т.А.
Гапоненка Ігоря, учня 11-Б класу, який посів ІІІ місце з астрономії, вчитель - Федорова О.В.
Чернову Валентину, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІ місце з світової літератури, вчитель - Козерівська І.Л.

/Files/images/nasha_gordst/ПЕРЕМОЖЦІ 2013-2014 -.jpg