ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів
ПІБ учня Клас Предмет Місце ПІБ учителя
1 Бойчев Владислав 10-Б Географія ІІІ Дейкіна Н.О.
2 Тараненко Яна 11-А Географія ІІІ Дейкіна Н.О.
3 Скопенко Юрій 6-Б Математика І Ільницька Н.В.
4 Рабаданов Руслан 6-Г Математика ІІ Карасік Т.А.
5 Столяров Артем 6-А Математика ІІ Карасік Т.А.
6 Висоцька Марія 7-Г Математика ІІІ Прохоренко Л.В.
7 Терещук Матвій 9-В Математика ІІІ Христуленко Н.А.
8 Антонюк Антон 9-А Математика ІІІ Прохоренко Л.В.
9 Тараненко Яна 11-А Екологія ІІІ Кравченко А.М.
10 Дементьєв Михайло 7-В Фізика ІІІ Федорова О.В.
11 Балануца Нікіта 8-В Фізика ІІІ Федорова О.В.
12 Гальченко Михайло 8-В Історія ІІ Запотічна О.І.
13 Терещук Матвій 9-Б Історія І Запотічна О.І.
14 Губський Руслан 11-А Історія ІІІ Бессонов О.С.
15 Зозуля Олександр 10-Б Інформаційні технології ІІІ Ільницька Н.В.
16 Тараненко Яна 11-А Біологія ІІІ Кравченко А.М.
17 Гембержевська Дар’я 8-В Англійська мова ІІІ Магар Н.І.
18 Чоловська Валерія 8-В Англійська мова ІІІ Абалмасова Л.П.
19 Терещук Матвій 9-Б Англійська мова І Тоцька О.М.
20 Сакалюк Оксана 10-Б Англійська мова ІІІ Барвінська Л.І.
21 Зотова Олена 11-Б Англійська мова ІІ Абалмасова Л.П.
22 Комарницька Анастасія 11-А Англійська мова ІІІ Барвінська Л.І.
23 Бойчев Владислав 10-Б Зарубіжна література ІІІ Маленюк Л.І.
24 Терещук Матвій 9-Б Українська мова ІІ Іонова Л.П.
25 Тараненко Яна 11-А Українська мова ІІ Іонова Л.П.
26 Штабна Валерія 9-А Правознавство ІІІ Бессонов О.С.
27 Ніколаєв Олег 10-А Правознавство ІІІ Бессонов О.С.
ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів навчальних закладів м. Миколаєва 2016-2017 навчального року
ПІБ учня Клас ПІБ учителя Місце
1 Столяров Артем 6 Ставніченко С.А. ІІ
2 Чоловська Валерія 8 Ставніченко С.А. ІІІ
3 Терещук Матвій 9 Іонова Л.П. ІІ
4 Тараненко Яна 11 Іонова Л.П. ІІ
ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів навчальних закладів м. Миколаєва 2016-2017 навчальний рік
ПІБ учня Клас ПІБ учителя Місце
1 Бобровська Вікторія 5 Владимирова І.Й. ІІ
2 Терещук Матвій 9 Іонова Л.П. ІІ
3 Комарницька Анастасія 11 Іонова л.П. ІІ
ІІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів навчальних закладів м. Миколаєва 2016-2017 навчальний рік
ПІБ учня Клас ПІБ учителя Місце
1 Терещук Матвій 9 Іонова Л.П. ІІІ
Переможці ІІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів
ПІБ учня Клас Предмет Місце ПІБ учителя
1 Тараненко Яна 11-А Екологія ІІІ Кравченко А.М.
2 Терещук Матвій 9-Б Історія І Запотічна О.І.
3 Терещук Матвій 9-Б Англійська мова І Тоцька О.М.
Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів
ПІБ учня Клас Предмет Місце ПІБ учителя
1 Терещук Матвій 9-Б Історія І Запотічна О.І.
Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.