Особливості навчального закладу

В 2006 році робота школи під керівництвом Зінченко Діни Єгорівни була відзначена на Всеукраїнському рівні та ввійшла до 100 кращих шкіл України у номінації „Школа громадянського становлення”.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/001.jpg

В 2007 році директор ЗОШ № 3, Зінченко Діна Єгорівна, стала переможницею в конкурсі „100 кращих керівників шкіл України” в номінації „Стратегія та розвиток навчального закладу.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/02.jpg

У 2010 році досвід роботи школи був представлений на Міжнародній виставці «Освіта – 2010».
Школа з 2006 року є майданчиком Всеукраїнського експерименту з логіки за програмою О.Я.Митника «Формування інтелектуальної культури особистості учителя і учня в межах навчально-виховного процесу».
В роботі школи постійно втілюються новітні технології – як в процес організації навчання та виховання учнів, так і – обов’язково – в процес управління: інтерактивні технології, метод проектів, інформаційні технології.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/03.jpg

Педагогічний колектив першочергове значення в школі приділяє вихованню здорового покоління. Тому, Програма „рівний – рівному” та дитячий психолого-просвітницький центр „ТРЕК” під керівництвом практичного психолога школи Курченко Є.А. спрямовані на розповсюдження старшокласниками психологічних знань та принципів здорового способу життя серед молоді школи, району, міста.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/04.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/05.jpg

У школі ведеться цілеспрямована робота щодо створення умов для фізичного, інтелектуального та духовного розвитку дітей.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/06.JPG

Учні та їх батьки, педагогічний колектив школи підтримують тісний зв’язок з ветеранами Великої Вітчизняної війни, організовуючи допомогу, запрошуючи їх на свята та шкільні заходи.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/07.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/08.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/09.jpg

В школі налагоджена робота учнівського самоврядування: діти активно працюють над проектами в рамках міської акції „Миколаєву – турботу юних”; з 2004 року учні посідають призові місця у Всеукраїнській суспільній акції „Громадянин”.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/10.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/11.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/12.jpg

Згуртуванню всього учнівсько-батьківського та вчительського колективу сприяють колективні творчі заходи, що стали традиційними. Так, щорічні шкільні ярмарки „Ходить гарбуз по городу”, посвята в 1, 5, 10-класники, родинні заходи „Народні традиції – джерело національного виховання” повертають весь мікрорайон до українських звичаїв і традицій.
Гуртківці правового гуртка “Феміда” та молодіжного клубу “Кліо” (керівник Зайченко О.В.) ведуть активну роботу з превентивного виховання серед учнів школи та є активними учасниками міського юридичного клубу.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/13.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/14.jpg

Спортсмени школи, вихованці спортивних секцій під керівництвом вчителів фізичної культури Малафєєва І.Ю., Борейка Б.В. та ДПЮ Запотічного В.Є. постійно посідають призові місця на районних, міських, обласних змаганнях, демонструючи високу фізичну підготовку та свою спритність.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/15.JPG/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/16.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/17.jpg

Шкільний музей «Військової слави» має оригінальні експонати часів ІІ Світової війни: фотографії, документи, частини зброї і власні речі учасників бойових дій.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/18.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/19.jpg

Музей «Українська світлиця» має старовині речі. Серед яких: рушники, посуд, вишиванки, горщики, рогач, рубель, коромисло, масничка, макітра.

/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/20.jpg/Files/images/osoblivost_navchalnogo_zakladu/21.jpg

Вчителі школи постійно діляться своїм досвідом з колегами міста, області, проводять семінари – практикуми з демонстрацією відкритих уроків, і школа була й залишається базовою школою для студентів, для слухачів курсів при МОІППО та НМЦ.