Методичне об’єднання вчителів англійської мови

Голова м/о: Барвінська Л.І.

Проблемна тема м/о вчителів англійської мови Миколаївської ЗОШ №3

«Розвиток комунікативних здібностей учнів на уроках англійської мови через впровадження здоров’язберігаючих технологій»

Головна мета вивчення англійської мови:

1.Формування в учнів комунікативної компетенції, базою якої є комунікативні уміння:

• уміння здійснювати іншомовне спілкування у монологічній і діалогічній формі;
  • уміння розуміти зі слуху зміст автентичних текстів;
  • уміння читати і розуміти автентичні тексти різних жанрів і видів із різним рівнем складності, розглядаючи їх як джерело різноманітної інформації;
  • уміння здійснювати спілкування у писемній формі відповідно до поставлених задач;
  • уміння адекватно використовувати досвід, набутий у вивченні рідної мови.

2.Оволодіння мовними засобами реалізації усного і писемного мовлення.

3.Формування умінь оперування цим матеріалом.

4.Формування загальних, соціокультурних компетенцій учнів.

5.Виховання учнів засобами англійської мови через систему особистісних стосунків із новою культурою.