Методичне об’єднання вчителів естетичного виховання

Голова м/о: Довгань І.О.

Тема:

Розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів, як шлях до формування психологічно здорової особистості

Мета:

Впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес на уроках предметів естетичного циклу як шлях до формування здорової нації.

Задачі і напрямки роботи:

• Підвищення професійної компетентності вчителів шляхом оновлення навчально-виховного процесу через впровадження освітніх здоровязберігаючих технологій та поглиблення науково-теоретичної роботи
  • Збереження здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу через упровадження інноваційного стилю діяльності педагога.
  • Реалізація науково-методичної роботи «Гармонійний розвиток особистості дитини через поєднання різних видів мистецтв».
  • Удосконалення методики викладання трудового навчання через подальше впровадження інтерактивних методів, ІКТ та проектної технології.
  • Формування готовності учнів до свідомого вибору професії через впровадження компетентного підходу до навчально-виховного процесу.
  • Підвищення ролі уроку як необхідного засобу розвитку життєво -компетентної особистості через організацію диференційованого підходу до розвитку інтелекту учня.