Методичне об’єднання вчителів математики та інформатики

Голова м/о: Прохоренко Л.В.

Тема методичного об'днання:

Інноваційний стиль діяльності педагога на уроках математики та інформатики і в позакласній роботі для розвитку життєвих компетентностей учнів та формування необхідності здоровя’збереження

Тези:

• З метою формування в учнів необхідності у здоровому способі життя забезпечити впровадження в навчально-виховний процес здоров’язберігаючих технологій
  • Провести фестивалі наук,декаду ППД,творчі звіти,методичну виставку.
  • Відслідковувати результати моніторингу навчальної діяльності учнів як показник праці педагогів.
  • З метою усунення прогалин в знаннях і підвищення рівня навченості учнів регулярно проводити аналіз КН за результатами контрольних зрізів.
  • Організовувати співпрацю вчителів-предметників по розвитку профільних інтересів учнів.
  • Спрямувати методичну роботу на реалізацію програми впровадження комп ‘ютерних технологій.
  • Використовувати метод проектів в організації пізнавальної роботи учнів.
  • Організація роботи з обдарованими дітьми в ШНТ «Ерудт», в шкільному відділенні МАН. Участь в міжнародному конкурсі «Кенгуру».