Методичне об’єднання вчителів права, історії та географії

Голова м/о: Мартиненко О.М.

Задачі і напрями роботи методичного об'єднання.

Задачі:

• Продовжити роботу шкільного м/о з періодичністю засідань 2 рази на семестр.
  • З метою формування в учнів необхідності у здоровому способі життя забезпечити впровадження в навчально - виховний процес здоров’язберігаючих технологій.
  • Провести предметний тиждень, декаду ППД, 1 тур предметної олімпіади.
  • Рекомендувати відвідати заходи при НМЦ : засідання проблемних груп, тренінгові заняття.
  • Створити умови для методичного зростання вчителів на шляху розбудови профільної школи шляхом організації співпраці з іншими кафедрами.
  • Організувати співпрацю вчителів - предметників по розвитку профільних інтересів учнів.
  • Організація систематичного взаємовідвідування уроків з метою обміну досвідом.
  • Продовжити роботу по оснащенню навчальних кабінетів.
  • Взяти участь у конкурсі « Колосок».
  • Створити умови для професійного зростання педагогів через впровадження інноваційного стилю діяльності кожного вчителя.
  • Спрямувати методичну роботу на реалізацію програми впровадження ІКТ.
  • Створити умови для оволодіння кожним вчителем м /о навичками роботи з комп’ютером.

Напрямки роботи:

• Підвищення професійної компетентності вчителів шляхом оновлення навчально – виховного процесу через впровадження освітніх здоров’язберігаючих технологій .
  • Пропаганда здорового способу життя та формування громадської свідомості засобами туристсько – краєзнавчої роботи.
  • Збереження здоров’я всіх учасників навчально – виховного процесу через упровадження інноваційного стилю діяльності педагога.
  • Формування готовності учнів до свідомого вибору професії через впровадження компетентністного підходу до навчально - виховного процесу.
  • Удосконалення методики викладання географії, історії через подальше впровадження інтерактивних методів та ІКТ.
  • Активізувати роботу з формування інформаційної компетенції через розвиток пошуково - дослідницької роботи в школі.

• Светлана

2013-01-25 17:58:33

Уроки правоведения в 9кл. и10 кл. просто класс. Спасибо за мастер класс!...