РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ

2016-2017 навчальний рік


№ п/пНазва гуртка ПІБ керівника гуртка Режим роботи гуртка
1. Ансамбль народних інструментів “Мелодія” Петліваний Б.І. Понеділок,
четвер 16.00 - 17.00 Субота
11.00 - 13.00
2. Правознавчий гурток “Феміда” Мартиросова Т.В. Середа, п’ятниця 14.00 – 15.00
3. Хор хлопців та дівчат “Васильочки” Гололобова Л.І. Середа
13.00 – 14.30 П’ятниця
13.00 – 14.30
4. Краєзнавчий гурток “Історичне краєзнавство” Бессонов О.С. Середа, п’ятниця 13.10 – 14.10
5. “Народознавство” Ставніченко С.А. Середа
13.10 – 14.10 Четвер
13.10 – 14.10
6 “Юний ерудит” Кравченко Н.В. Вівторок
13.10 – 14.10 П’ятниця
13.10 – 14.10
7. “Захисник Вітчизни” Запотічний В.Є. П’ятниця
14.00 - 17.00
8. “Організатори дозвілля” Лежненко О.О. Середа, четвер 14.00 – 15.00
9. “Основи учнівського самоврядування” Матвійчук В.В. Вівторок
13.15 - 15.15

РОЗКЛАД РОБОТИ СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ, ГУРТКІВ

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО НАПРЯМКУ

2016-2017 навчальний рік

№ п/п Назва гуртка ПІБ керівника гуртка Режим роботи гуртка
1. “Влучний стрілець” Запотічний В.Є. Вівторок
14.00 – 17.00
2. “Юний стрілець” Запотічний В.Є. Середа
14.00 – 17.00
3. “Баскетбол” Мішенін С.В. Вівторок
13.15 – 15.15
4. “Загальна фізична підготовка” Мезінов О.А. Середа
15.00 – 17.00
5. “Настільний теніс” Гришко В.Л. Понеділок
11.20 – 12.20
6. “Волейбол” Воронін С.Г. Вівторок
11.00 – 12.00

Розклад роботи гуртків

позашкільних навчальних закладів на базі ЗОШ № 3

2016-2017 навчальний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
Футбол Спортивна зала Керівник: Коваленко Д.В. 16.00 - 18.00 16.00 - 17.00 16.00 - 18.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 09.00 - 13.00
Капела бандуристів «Україночка» Каб. №4 Керівники: Усова Н.В., Тютюнникова О.С. 10.00 - 12.00
12.30 - 13.00
13.15 – 16.15
10.00 - 12.00 12.30 - 13.00 13.15 – 16.15 10.00 - 12.00 12.30 - 13.00 13.15 – 16.15
Обласний шахо-
шашечний клуб Керівник: Хамзін Р.А.
12.10 – 13.40,
16.00 – 20.00
12.10 – 13.40, 16.00 – 19.00 12.10 – 13.40, 16.00 – 20.00 13.00 - 19.00 15.00 - 19.00
Оркестр народних інструментів ПТУ «Мелодія» Керівники: Петлєванний Б.І., Петлєванна В.В. 10.00 - 17.00 10.00 - 17.00 10.00 - 17.00 10.00 - 17.00
Умілі рученята Каб. №30 Керівник: Шевченко С.І. 13.00 - 15.00 15.00 - 17.00
Школа безпеки Миколаївського центру туризму Спортивна зала Керівник: Мезінов О.А. 15.40 – 19.40 14.15 – 18.15 14.15 – 18.15 15.40 – 19.40
Клуб юних моряків Каб.№4 Керівник: Кравченко В.І. 08.00 - 09.30 08.00 - 09.30
Театр сюжетно-образного танцю «Емпірей» Хореографічний кабінет Керівник: Ласейчук Н.О. 17.00 – 19.00 17.00 – 19.00 17.00 – 19.00 17.00 – 19.00 09.00 – 12.00
Театр сюжетно-образного танцю «Емпірей» Хореографічний кабінет Керівник: Чижик Т.Г. 15.00 - 17.00 16.30 – 19.00 15.00 – 17.00 13.00 – 16.00
Карате Мала спортивна зала Керівник: Гишко 17.00 - 21.00 17.00 - 21.00 17.00 - 21.00
Археологічний гурток та історичне краєзнавство Каб. № 21 Керівник: Бондаренко Д.В. 15.00 - 17.00 15.00 - 17.00 10.00 - 14.00
Юні природознавці Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Каб. №16 Керівник: Михненко О.М. 13.20 – 15.00
15.00 - 17.00
13.20 – 15.00 15.00 - 17.00

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.