Фестиваль наук серед учнів 6-их класів

У рамках традиційного щорічного «Фестивалю наук» 12 грудня 2013 року серед учнів 6-х класів було проведено позакласний навчально-виховний захід, метою якого було сприяння усвідомленої учнями важливості набуття знань, реалізації застосування зрань на практиці, формування культури спілкування і взаємодії.

/Files/images/novini/festival_nauk/DSC03212.JPG

У грі-змаганні під назвою «Пригоди інопланетян по країні Знань» сюжетною лінією проходить подорож інопланетян (ведучих гри) по цікавим місцям України та підприємствам міста, які учні 6-х класів відвідала під час екскурсій (м. Миколаїв, м. Ольвія, м. Одеса, м. Судак, історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії», Софіївський парк в м. Умань, виробнича фірма « Чиста вода», кондитерська фабрика « Альпі-Україна»).

/Files/images/novini/festival_nauk/DSC03216.JPG

Кожна зупинка маршруту присв’ячена певному місту (слайд-шоу сторінок екскурсій) і пов’язана з навчальним предметом. На зупинках учні різних класів формували команди та виконували завдання вчителів-предметників.

/Files/images/novini/festival_nauk/DSC03231.JPG

Між змаганнями учні мали можливість заспівати та станцювати разом з інопланетянами та проявили свої таланти. Захід пройшов в дружній, позитивній атмосфері, учні показали зацікавленість, ініціативність, кмітливість, повагу один до одного, і незважаючи на те, що журі конкурсу розподілило призові місця серед команд, всі учні продемонстрували вміння радіти успіхам ближніх.