Молодіжна хвиля-5

Для впровадження STEM-навчання у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 створюються педагогічні умови для здобуття результативного досвіду проектної діяльності та розробки власних освітніх продуктів. З метою залучення учнів до практичної діяльності учителі надають пріоритет засвоєнню навчального матеріалу у процесі фестивалів творчості, практикумів тощо.

З 2014 року школа працює у відкритому освітньому проекті «Крок до науки» на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

16 грудня 2017 року команда учнів 8-9 класів під керівництвом учителя фізики Федорової О.В. взяла участь у фестивалі творчості «Молодіжна хвиля-5». Діти були залученні в студії фестивалю для реалізації науково-дослідних та творчих завдань; захищали власні освітні проекти.

Результатом команди учнів-учасників фестивалю творчості «Молодіжна хвиля – 5» є 6 дипломів: Федорова Анастасія (9-В), Діордієв Дмитро (9-В), Балабан Володимир (8-В) отримали дипломи у студії Fusis; Зелінський Максим (9-А), Спінул Ігор (9-А), Дургун Еркан (9-А) отримали дипломи у студії «Перлини світу». Переможців студій нагороджувало професійне журі: провідні вчителі шкіл міста та області, магістранти та викладачі факультету.

А на завершення всім учасникам фестивалю вручили подарункові сертифікати на безкоштовне відвідування Миколаївського зоопарку та англомовного клубу «ADDRIAN».

Керівника команди, вчителя фізики Федорову Ольгу Володимирівну, нагороджено грамотою за творчу співпрацю в освітньому проекті «Крок до науки», розвиток STEM і Art освіти та високий професіоналізм.

Прес-центр школи

/Files/images/novini/211217/molodjna_hvilya/IMG-1dba3a65ce6d6144bb4d808e95214257-V.jpg /Files/images/novini/211217/molodjna_hvilya/IMG-01f6c4bc606e750021608bba45414ae7-V.jpg