Консультація для батьків майбутніх першокласників

Учителі початкових класів нашої школи, які проходять у м. Києві навчання тренерів для вчителів Нової української школи Єрофєєва Т.В. , Смола О.М. та учителі, які навчатимуть першокласників у 2018-2019 н.р. Форманчук О.О., Шаповалова І.А. 24 січня провели для батьків майбутніх першокласників ДНЗ «Катруся» №148 групову консультацію. Прийшли понад 50 батьків сучасних, обізнаних, творчих, креативних, впевнених. Це батьки дітей, яких ми називаємо діти покоління Альфа. За допомогою практичних вправ гості познайомилися з реформою в освіті, якою буде школа, як зміняться підходи до навчання, що чекає на першокласника.

Під час обговорення кожен з батьків мав можливість висловити свою думку, очікування. Батьків цікавить, якою буде нова система оцінювання; фінансування реформи; чому діти будуть вчитися 12 років; скільки учнів буде у класі, чи встигне держава підготувати нові підручники? Вони бачать нову школу, побудовану на партнерстві вчителя, дітей та батьків. Розраховують на відкритість та об’єктивність. Хочуть бачити біля своєї дитини сучасного, наукового, грамотного, творчого вчителя, який допоможе оволодіти дієвими, практичними знаннями та вміннями; вчителя-друга, вчителя-«члена родини». «Немає більшої радості для батьків, ніж побачити успіх своєї дитини!» - Сказав один з татусів.

Зустріч з батьками підтвердила, що реформа актуальна, потрібна дітям, батькам, вчителям, очікувана суспільством.

Попереду велика та цікава робота!

/Files/images/novini/260118/IMGP3451.JPG

/Files/images/novini/260118/IMGP3456.JPG