Вчителі вчителів - тренери НУШ

5 лютого 2018 року в м. Києві 50 тренерів, які навчатимуть вчителів, що у вересні 2018 року почнуть роботу за новим Стандартом початкової освіти, отримали Сертифікати. Приємно, що серед них учителі нашої школи Єрофєєва Тетяна Василівна та Смола Оксана Миколаївна. Усі тренери пройшли навчання в школі тренерів НУШ, організованій МОН спільно з ГС “Освіторія”. Там вчителі й методисти з усієї країни вчилися і випробували все нове на собі: і ранкові кола, і щоденники вражень, і роботу в групах.

Між чотирма блоками очних сесій, тренери застосували нові практики в школах, поспілкувалися про реформу з батьками учнів, провели невеличкі соціальні дослідження і спостерігали за роботою вчителів у пілотних класах.

Попереду - навчання вчителів міста і області. Під час тренінгів слухачі

пропустять певні стратегії та практики крізь власний досвід, що дозволить їм по-новому підходити до навчання в Новій українській школі.