Свято «Талановиті діти України»

Свято «Талановиті діти України» в ЗОШ №3

Не існує безталанних дітей, - такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів. «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», - вважав Сократ.

Ні для кого не таємниця, що найбільше обдарованих дітей в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому!!!

15 березня 2018 року пройшов фестиваль «Талановиті діти України». Мета фестивалю - це виявити, розкрити, допомогти та сприяти розвитку таланту дітей, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, краще пізнати себе. У святі взяли участь юні таланти – учні 6-х класів у номінаціях «Гордість школи», «Золотий голос школи», «Поет школи», «Спортивна гордість школи».

На кожному кроці ми бачимо спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, та кожному з них в школі приділяють увагу. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а вчителі, будуть їм у цьому допомагати. І кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!!!

Прес-центр школи

/Files/images/novini/svyata/talanovit_dti_ukrani/CAM01055.jpg