Молодіжна хвиля

Студенти ІV курсу денної форми навчання, які навчаються за напрямом підготовки «Фізика», механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського під керівництвом Манькус Ірини Володимирівни, викладач Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та математики, провели в березні STEM-майданчики фестивалю творчості «Молодіжна хвиля», на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Творчий захід подарував свято та надав можливість школярам поспілкуватися зі студентами університету, отримати профорієнтаційну підказку, відчути прикладну спрямованість математики, побачити, що фізика – це не лише шкільний предмет, фізика – це цікаво та красиво. Нестандартне спілкування з учнями також формує у здобувачів вищої освіти фахові здібності, особистісно-індивідуальний стиль діяльності, необхідний для майбутньої професії.

Приємно відзначити, що наші діти демонстрували власні прилади, які сконструювали під керівництвом учителя фізики Федорової О.В., та стали переможцями конкурсу «Найцікавіший дослід». Команда учнів отримала «Науковий Оскар».

Співпраця нашої школи з Миколаївським національним університетом імені В.О.Сухомлинського спрямована на популяризацію науково-дослідницької діяльності та розвиток учнівської творчості в області наук: математики, фізики та астрономії; впровадження STEM-навчання в освітній процес.

Прес-центр школи

/Files/images/novini/STEM/Wave_ZOSH_3 (1).JPG