Ми – таланти твої, школа!

16 березня в рамках декади творчості класних керівників відбувся концерт учнів паралелі 7-х класів « Ми – таланти твої, школа! » Метою заходу було розкрити поняття «творчість», «талант», «здібності»; залучити учнів до різних видів творчої діяльності, сформувати правильне уявлення про творчу особистість, про можливості кожної дитини розкрити власні здібності та уподобання; розвивати комунікативну компетентність, логічне мислення; виховувати працелюбність, наполегливість, повагу до оточуючих, прагнення розкрити власний творчий потенціал. До заходу були залучені всі учні 7-х класів без винятку: співали, танцювали, розігрували сценки, читали гуморески, малювали картини, змагались у спритності та кмітливості та грали на музичних інструментах. Святковий концерт не залишив жодного байдужим та всім сподобався.

/Files/images/novini/festival_nauk/7klas/SLV_9859-1.jpg

/Files/images/novini/festival_nauk/7klas/SLV_9947-1.jpg