Сходинками педагогічної майстерності

/Files/images/novini/2803/CAM01108.jpg

23 березня 2018 року в Миколаївській загальноосвітній школі №3

відбулося міське заняття школи молодого вчителя «Сходинками педагогічної майстерності». Шлях до педагогічної майстерності тривалий і складний. Саме в «майстер-класах» створюється система роботи, яка враховує всі аспекти творчості дитини, сприяє поетапному розвитку особистості.

Вчитель української мови і літератури Владимирова І.Й провела майстер – клас на базі 6 – Б класу з української літератури.

Урок сприяв саморозвитку, самоосвіті, самовираженню кожного учня, розвиткові його мислення, емоційної сфери, збагаченню особистого досвіду. Учні показали свої знання, вміння і навички працювати в команді. Діти почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір і відстоювати власну позицію, складали власну оцінку фактам і подіям, здійснювали пошукову діяльність, висловлювали повагу до чужих поглядів, виявляли взаєморозуміння й взаємну підтримку.

Наші діти – це наші талановиті зірочки,творчі,активні,організовані. Це наше майбутнє України!

/Files/images/novini/2803/CAM01111.jpg

/Files/images/novini/2803/CAM01130.jpg