Вітаємо!

Вітаємо!!!

Переможців ювілейного обласного форуму юних шанувальників фізики та астрономії !

Номінація «Власна технічна творчість» - Балабан Володимир, учень 8-В класу, який отримав диплом з відзнакою та представив творчу роботу «Двигун Стірлінга»

Номінація «Власна технічна творчість» - Алєксєйченко Максим, учень 8-В класу, який отримав диплом та представив творчу роботу «Паровий двигун»

Номінація «Власна технічна творчість» - Усик Владислав, учень 8-В класу, який отримав диплом та представив творчу роботу «Паровий двигун»

Вітаємо !!!